Ukázka ze Serenity: No Power in the Verse #1

Na webu EW.com bylo zveřejněno několikastránkové preview z prvního čísla nové šestidílné minisérie Serenity: No Power in the Verse, přečíst si ho můžete zde. Atmosférou odkazuje na atmosféru pilotního dvojdílu a potěšující je, že se v něm po delší době opět objevuje čínština (tentokrát přepsaná do latinky, což je pro běžného čtenáře možná pohodlnější). První číslo vychází v USA 26. října 2016.

22. 10. 2016 | kernel32

Komentáře

dana - danaZOO@seznam.cz [23. 10. 2016, 20:07]

Somewhere in the ‘Verse…hurá,už příští středu se dočkáme.Budete si komiks objednávat přes Amazon?Ten megabalík digitálních komiksů Serenity na Dark horse obsahuje jen ty minulé-jestli to dobře chápu.

kernel32 - [24. 10. 2016, 22:15]

Určitě půjde souběžně s vydáním tištěné verze koupit na webu Dark Horse i ta digitální. :-) Sešitovky obvykle beru přes knihkupectví Čáslavská (seqoy.cz), ale tam jsou většinou s několikatýdenním zpožděním. Ujít si určitě nenechám souborné vázané vydání, předchozí čtyři hardbacky Serenity se těší na dalšího bratríčka. :-D

dana - danaZOO@seznam.cz [25. 10. 2016, 21:10]

Nevím,jak je to možný,ale ty moje hardbacky jsou už taky natěšený.

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.