Fanfikce

FanfikceDomácí

kernel32: Sabotáž
Mal a Zoe se dozvídají, že skupina bývalých Nezávislých chystá velký úder proti Alianci, a rozhodnou se, že se akce také zúčastní.
Plný text

Lucy H.: Family portrait
Serenity přistane na odlehlé planetě Bakarda, kde se Mal a Zoe mají setkat s bývalou spolubojovnicí z války. Její kapitán uvízl v síti Aliance a jedině Malova posádka ho může z jejích spárů zachránit…
Kapitola 1 | Kapitola 2 | Pokračování příště

 

Zahraniční (v češtině)

Coru: Okamžiky
Krátká, lehce lechtivá povídka o Jaynovi a Kaylee. Jde o první Firefly fanfikci vůbec!
Plný text

Grey Bard: Skromná nabídka
Wash je bez práce a dřímá před hospůdkou na malé zapadlé planetě, když vtom spatří, jak se k němu blíží dvě postavy: muž s pistolí proklatě nízko u pasu a vysoká žena s vizáží bojovnice.
Plný text

Guildsister: Upřímnost
Zdánlivě jednoduchá prácička zavede Serenity na planetu New Horizons, kde na ni ovšem čeká nejedno překvapení. Máte-li rádi napětí a chcete-li se dozvědět něco víc o minulosti Mala, neváhejte – tato novela je určena právě vám!
Kapitola 1 | Kapitola 2 | Kapitola 3 | Kapitola 4 | Kapitola 5 | Kapitola 6

Roseveare: Pan Niska & starobylé umění manželského poradenství
Když posádka Serenity zastaví na stanici Athéna, touží pouze po chvilce zaslouženého odpočinku. Jenže věci se samozřejmě brzy zkomplikují. Patrně není dobrým znamením, když se staří nepřátelé začnou objevovat po trojicích…
Kapitola 1 | Pokračování příště

Tina Price: Jádro pudla
Wash a Zoe mají problém, před kterým je tentokrát nezachrání ani jeho ostrovtip, ani její bouchačka. Přijde Zoe o manžela a Serenity o pilota? To už musíte zjistit sami!
Kapitola 1 | Pokračování příště

 

Odkazy

http://www.fanfiction.net/ – jedna z nejobsáhlejších databází fanfikcí (obsahuje již přes 2000 Firefly/Serenity povídek!).

http://www.fireflyers.net/fanfic.php – rozcestník na Firefly/Serenity fanfikce v angličtině.

http://ljconstantine.com/fanfic/ff.htm – Firefly/Serenity fanfikce LJC.

http://www.stillflying.net – Virtual Firefly, fanovské scénáře nových neoficiálních epizod Firefly.Vítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.