Trička CSTS poprvé k dispozici online

Projekt Can’t Stop the Serenity si již od roku 2006 klade za cíl nejen šířit povědomí o Firefly/Serenity, ale především získávat finanční prostředky na dobrou věc, zejména prostřednictvím projekcí Serenity či prodejem triček s unikátním logem. Letos poprvé je možné zakoupit tričko či mikinu CSTS celosvětově a online, a to zde. K dispozici je několik různých střihů a barev, cena triček začíná na 20 USD, poštovné do ČR činí 12 USD. Jak se můžete přesvědčit, letošní logo se opravdu povedlo. Veškerý výtěžek půjde na whedonovskou charitu Equality Now, která bojuje proti bezpráví a násilí páchanému na ženách.

17. 06. 2016 | kernel32

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.