Stránky Firefly.sff.cz startují!

posadkaVážení a milí fanoušci Firefly,

po několika týdnech zkušebního provozu dnes stránky Firefly.sff.cz přecházejí na provoz skutečný. V uplynulých dnech byly nahozeny některé základní sekce (Postavy, Epizody aj.), zanedlouho by měly přibýt další informace.
Jak už jste možná poznali, stránky Firefly.sff.cz se v mnoha ohledech stanou pokračovatelem starší website Firefly.wz.cz. Nové stránky by chtěly skloubit bohatý informační obsah s modernějším designem. Zároveň by chtěly být co možná nejaktuálnější a nejzajímavější. Můžete k tomu přispět i vy sami. Máte-li zájem na těchto stránkách publikovat, umíte-li se dobře česky vyjadřovat a vyznáte se ve světě Firefly, neváhejte a ozvěte se na e-mail milan.pohl@gmail.com. V každém případě doufáme, že nám zachováte věrnost – ať už na této nové adrese nebo na té staré, kterou hodláme udržovat v provozu i nadále, třebaže nyní již nebude aktualizována zdaleka tolik jako doposud.
Na závěr bychom rádi poděkovali lidem z portálu SFF.cz, kteří mají na spuštění nových stránek velký podíl – především Beneficusovi, který to celé umožnil, a Maruxsovi za nádherný design. Ještě jednou díky!

09. 02. 2008 | kernel32

Komentáře

Skye - slayercon@gmail.com [10. 02. 2008, 14:25]

Web se moc povedl. Jen tak dál :-)

Toeb - toe@post.cz [10. 02. 2008, 20:32]

Parádička!!

…má cenu vůbec ještě udržovat „staré“ stránky? Nahodí se přesměrování… A za rok/dva se pak vytáhnou fotky, na čas se staré stránky rozběhnou, sedne se ke krbu, vytáhne koňak a bude se tak kráásně vzpomínat, jak to „tenkrát“ vypadalo ;)

Dawnie - dawnie@seznam.cz [10. 02. 2008, 20:44]

Páni, musím zatleskat :) Vypadá to tu moc hezky, je vidět kus odvedené práce :-) Líbí se mi rozdělení na dva sloupce ..a už se moc těším na chystané sekce :-) Přeju hodně štěstí a spoustu spokojených návštěvníků :)

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.