Soutěž o No Power in the Verse #1

Po delší době pro vás máme další soutěž, tentokrát o první sešit zbrusu nové oficiální komiksové minisérie Serenity: No Power in the Verse (obálka s Malem a Beou). Pokud se chcete zapojit, pošlete nám odpověď na následující otázku:

Které dvě postavy pronesly v seriálu Firefly větu „No power in the Verse can stop me“ (Žádná síla ve vesmíru mě nezastaví), podle níž se tato minisérie jmenuje?
a) Mal a Jayne
b) Mal a Zoe
c) River a Kaylee
d) River a Mal

Odpovědi posílejte do 11. prosince 2016 na e-mail milan.pohl(zavináč)gmail.com, do předmětu napište heslo soutěž Firefly. Nezapomeňte připsat své jméno a poštovní adresu pro případné zaslání výhry. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který obdrží Serenity: No Power in the Verse #1. Komiks do soutěže poskytla laskavá dárkyně, které se sešel 2x, přála si však zůstat v anonymitě. :-)

29. 11. 2016 | kernel32

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.