Soutěž o Firefly tričko

Ve spolupráci s webem Trickazeserialu.cz jsme pro vás připravili soutěž o libovolné Firefly tričko z jeho nabídky. Chcete-li se zúčastnit, pošlete nám odpověď na následující otázku:
Objevilo se všech devět hlavních hrdinů Firefly (Mal, Zoe, Wash, Inara, Jayne, Kaylee, Simon, River, Book) ve všech natočených epizodách? Pokud ne, která postava v které epizodě chyběla?
Odpovědi posílejte do středy 11. listopadu 2015, 23:59 na e-mail milan.pohl@gmail.com, do předmětu napište heslo Soutěž Firefly. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, který si bude moci vybrat libovolné Firefly tričko z nabídky webu Trickazeserialu.cz (kontaktní údaje výherce předáme zástupcům e-shopu).

06. 11. 2015 | kernel32

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.