Rozhovor s Jossem Whedonem ze SDCC

Redaktor webu IGN.com si na letošním San Diego Comic-Conu popovídal s tvůrcem Firefly/Serenity Jossem Whedonem, mimo jiné o chystaných komiksech Buffy, Serenity a Twist. Video najdete zde (0:44 Buffy, 2:30 Serenity, 3:30 Twist, 5:30 filmy). „Uvidíme další důsledky toho, co se stalo před filmem… Nebude to jednorázový příběh z jiné planety, bude to další kapitola jejich životů,“ řekl k nové chystané minisérii Serenity. „Všechno půjde skvěle, vydělají fůru prachů a odejdou do výslužby,“ zažertoval. Na dotaz ohledně komiksu Twist ohlášeného před rokem odpověděl, že projekt se zatím nikam neposunul, příběh o „viktoriánské Batmance“ má ovšem připravený v hlavě a rozhodně ho chce zrealizovat. Momentálně pracuje na scénáři neupřesněného filmu s původním námětem, doufá, že to pro něho bude „krok vpřed“.

24. 07. 2016 | kernel32

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.