První trailer na seriál Con Man!

Byl vypuštěn první trailer na scifisticko-komediální seriál Con Man (možno přeložit jako „Conař“ neboli návštěvník conů – srazů fanoušků sci-fi), který připravují dva herci z Firefly – Alan Tudyk (Wash) a Nathan Fillion (Mal). Vypadá to, že tohle bude ještě větší pecka, než jsme doufali. :-) V traileru se objeví celá plejáda známých tváří nejen z whedonovských seriálů, ale i z jiných známých sci-fi. Jak jsme již psali dříve, Fillion a Tudyk si zahrají dva herce, jejichž sci-fi seriál byl před deseti lety zrušen, a zatímco z jednoho se pak stala hvězda, druhý cestuje po srazech věrných fanoušků a žije ze zbytků někdejší slávy. Seriál financovaný crowdfundingem by podle článku na EW.com měl mít premiéru již letos v září na videoportálu Vimeo.com. Podle přehledu na IMDb by se v první epizodě mělo objevit hned šest z devíti hlavních herců z Firefly. Na tohle se skutečně nejde netěšit! :-)

12. 07. 2015 | kernel32

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.