Padne vám vysoká karta, nebo získáte hrst kreditů?

Firma ToyVault, která před několika měsíci vydala kooperativní karetní hru Firefly: Out to the Black, připravuje další dvě stolní hry ze světa Firefly. První z nich se bude jmenovat Firefly: Tall Card (Vysoká karta) a půjde o karetní hru, kterou hráli hrdinové seriálu v epizodě Shindig. Vyjde pravděpodobně v lednu příštího roku a prodávat se bude za přijatelnou cenu 19,99 USD. Druhá chystaná hra se zřetelně westernovým názvem Firefly: Fistful of Credits (Pro hrst kreditů), určená pro 2-4 hráče, bude inspirovaná epizodami The Train Job, Bushwhacked a Ariel a úkolem hráčů bude dotáhnout příslušný „scénář“ do úspěšného konce. Hra bude obsahovat zbrusu nové kresby, prodávat se bude za 59,99 USD a vyjít by měla na konci března 2015. Podrobnosti a obrázky najdete na Facebooku firmy ToyVault nebo v e-shopu TFAW.com.

22. 11. 2014 | kernel32

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.