Právě vychází No Power in the Verse #1

Připomínáme, že dnes vychází ve Spojených státech první číslo nové oficiální šestidílné komiksové minisérie Serenity: No Power in the Verse, odehrávající se asi 1,5 roku po předchozí minisérii Leaves on the Wind. Píše Chris Roberson, kreslí Georges Jeanty. Na webu Dark Horse, konkrétně zde a zde, jsou k dispozici ukázky včetně několika dosud nezveřejněných stran, tamtéž lze koupit i digitální verzi prvního čísla. Další sešity budou následovat v měsíčních rozestupech.

26. 10. 2016 | kernel32

Komentáře

michal - [27. 10. 2016, 10:41]

Už se těším, ale jako tradičně si počkám až na pevnou vazbu ;)

dana - danaZOO@seznam.cz [15. 11. 2016, 21:17]

Teda Michal je k sobě fakt tvrdej.Čekat na pevnou vazbu-srpen2017?-to bych asi nedala,nemůžu se dočkat ani 30.11.na 2.díl.A ty „beatlesovské“ obálky jsou vážně jiný.Ta původní asi k sehnání nebude,co?I když mě se stejně víc líbí ta s River.

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.