Pokračují přípravy fanfilmu Independence War

Jsou to téměř přesně tři roky, co se objevila zpráva, že se připravuje válečný Firefly fanfilm Browncoats: Independence War. Uvedení filmu se tehdy plánovalo na rok 2013, mezitím však došlo ke zdržení způsobenému především tím, že projekt se podstatně rozrostl – místo původně plánované půlhodiny by nakonec měl mít délku běžného celovečerního filmu. Snímek, který bude vyprávět o posledním dni války Nezávislých proti Alianci (tedy mimo jiné o bitvě v údolí Serenity), už je téměř dokončený. Přesné datum premiéry ještě nebylo oznámeno (jen rok 2015), už před nějakou dobou ale proběhly testovací projekce a předpokládáme, že film by měl být k dispozici během několika měsíců. Zatím byl vypuštěn první plnohodnotný trailer, na webu Browncoatsuniverse.com jsou i další materiály včetně několika teaserů. Tohle vypadá opravdu hodně dobře!

21. 10. 2015 | kernel32

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.