Papírová Serenity je na světě

Že se po síti už nějakou dobu potulují dvě vystřihovánky Serenity, není žádná novinka. Že už kdovíkolik let vzniká třetí, to už dávno víte ze zdejšího fóra. Novinkou je, že se ji konečně podařilo dotáhnout do slepitelné podoby. Model v měřítku 1:72 znázorňuje loď v seriálové podobě, a pokud si troufnete na složitější verzi, můžete ho mít i s interiéry, pohyblivými motory a řadou dalších detailů.

Vystřihovánka zatím není vybarvená, takže si buď pár měsíců počkejte, až bude, nebo si ji vybarvěte sami :-). Návod už je i v češtině.

06. 01. 2016 | B@F

Komentáře

kernel32 - [06. 01. 2016, 22:00]

Díky moc!!! :-D Před lety jsem lepil tvůj raketoplán, pořád ho mám na poličce – už ten mi vyrazil dech neuvěřitelnou detailností a věrností zpracování. Ale jak se dívám na samotnou Serenity, to je úplně nový level! Nejen co do exteriéru, ale i interiéru – žasnu, že sis dal práci nejen s kokpitem, ale i jídelnou. Vím, že jsi na tom dělal celé roky, a je vidět, že to stálo za to!
Mám teď jediné dilema – pustit se rovnou do „bílé“ verze, nebo si počkat na vybarvenou…? :-D

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.