Papírová figurka Mala zdarma ke stažení

Jak jsme informovali před několika týdny, firma QMx připravila pro své fanoušky jako bonus sérii oficiálně licencovaných papírových  figurek Firefly. V současnosti lze v e-shopu QMx získat figurky Mala a Serenity ke každé objednávce Firefly/Serenity produktů nad 25 USD, kromě toho je ale figurka Mala také zdarma ke stažení u záznamu zbrusu nové, 1:6 miniatury „válečného“ Malcolma Reynoldse s vlajkou Nezávislých, která právě vstupuje do prodeje (zde; stačí kliknout na náhled v boxu „Bonus: Free Mal Paper Figure“). Raději si figurku stáhněte, dokud můžete; nabídka trvá jen do září. Doufejme, že se pak na webu QMx objeví figurky dalších postav.

21. 08. 2014 | kernel32

Komentáře

Michal - [25. 09. 2014, 14:31]

Ahoj, neobjevilo se nahodou nekde, kdy uvolni dalsi skladacky? Treba kazdy mesic novou, nebo tak… Je to fakt super, hlavne asi jedina vec, kterou zvladnu slozit i ja :D. Zkousel jsem slozit i dost detailni model Serenity a dopadlo to katastrofalne :D.

kernel32 - [01. 10. 2014, 08:12]

Michal – Pokud vím, zatím to neprozradili. Vlastně je to rozumná marketingová strategie, udržují zákazníky v bdělosti, aby se na jejich e-shop vraceli právě i proto, jestli nějaká další skládačka nepřibyla. :-)

Michal - [01. 10. 2014, 17:09]

To je rozumný… ale fanoušci z toho šílí :D

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.