Obálky a anotace No Power in the Verse #2

Dark Horse na svém webu zveřejnil podrobnosti k druhému (listopadovému) číslu chystané komiksové minisérie No Power of the Verse, hlavní obálku Dana Dos Santose najdete zde, alternativní „beatlesovskou“ obálku Georgese Jeantyho zde. Pozor, anotace na druhé číslo již obsahuje drobné spoilery.

28. 08. 2016 | kernel32

Komentáře

dana - danaZOO@seznam.cz [13. 11. 2016, 22:23]

Nezdá se vám,že ta „beatlesovská“ obálka teď vypadá trochu jinak než původně?

kernel32 - milan.pohl@gmail.com [05. 12. 2016, 18:41]

Ano, je to tak! Původní verze ze všech webů zmizela a je nahrazena tou novou, kde už posádka nejde za sebou jako Beatles. Naštěstí jsem si stačil archivovat tu původní, pro zájemce odkaz: http://firefly.sff.cz/image/serenitynopower-art02b.jpg
Něco podobného udělal Dark Horse i s jednou z obálek k Leaves on the Wind, ale tam nebyla změna tak markantní (průhledná/neprůhledná helma Jubala Earlyho).

dana - danaZOO@seznam.cz [06. 12. 2016, 17:37]

Super,že jsi to uložil-mizí všude.Naposled jsem ji viděla na fireflyfans.net.Tam jsou vedle sebe s původním plakátem Beatles a komentářem,jak je vtipný,že Paul i River jdou naboso.A to oranžový auto má značku JW64(Joss Whedon 1964)Prostě povedený.

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.