Novinky ze světa deskovek Firefly

Utěšeně se rozrůstající množinu deskových a karetních her s tematikou Firefly rozšíří začátkem roku 2016 další hra, tentokrát založená na oblíbeném Fluxxu – napínavé karetní hře s neustále se měnícími dynamickými pravidly. Hru Firefly Fluxx připravuje firma Looney Labs ve spolupráci s Gale Force Nine (neboli společností, která již vydala vynikající deskovku Firefly: The Game). Více o původním Fluxxu si můžete přečíst zde, tiskovou zprávu k připravované Firefly variantě najdete zde.
A u her ještě zůstaneme. Firma Toy Vault v uplynulých týdnech vydala již dříve avizovanou karetní hru Firefly: Tall Card založenou na hře, kterou hrají členové posádky v epizodě Shindig (v češtině bude mít tato epizoda premiéru již v pondělí). Oproti tomu stolní Firefly: Fistful of Credits od stejné firmy má zpoždění; snad se jí dočkáme v nejbližších měsících, zatím si o ní můžeme přečíst první poslední. V září by mělo vyjít také nové rozšíření Kalidasa k již zmíněné deskovce Firefly: The Game. Věříme, že se chystané hry objeví i v nabídce specializovaných českých obchodů, jako je Mephit nebo Svět deskových her, kde lze už nyní sehnat řadu věcí, které potěší každého hravého hnědokabátníka.

11. 09. 2015 | kernel32

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.