Narážka na Firefly v traileru Deadpoola 2

V čerstvě zveřejněném teaser traileru na film Deadpool 2 se objevuje drobná narážka na Firefly – plakáty s jasně viditelným logem i hlavními postavami seriálu. Ve skutečnosti se jedná o stejnou fotomontáž, která byla použita na obálce knihy Firefly: The Official Companion volume 1, pravděpodobně tedy nejde o použití „náhodného“ materiálu nalezeného ve studiu, ale záměrnou narážku. Někteří fanoušci z toho vyvozují, že ve filmu by se mohl objevit Nathan Fillion (možná v roli Cablea neboli Nathana Summerse). Ostatně už v prvním díle si jednu z hlavních rolí zahrála Morena Baccarin taktéž z Firefly.

05. 03. 2017 | kernel32

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.