Leaves on the Wind získávají cenu Goodreads

Oficiální komiks Serenity: Leaves on the Wind, odehrávající se po událostech filmu Serenity, zvítězil v letošních čtenářských Goodreads Choice Awards v kategorii Graphic Novels & Comics. Bratrům Whedonovým a kreslíři Georgesovi Jeantymu blahopřejeme k zaslouženému vítězství! Kompletní seznam vítězů najdete zde.

02. 12. 2014 | kernel32

Komentáře

michal - michal-sima@seznam.cz [03. 12. 2014, 11:42]

Už na mě čeká, dneska si ho jdu vyzvednout a nemůžu se dočkat :)

kernel32 - [10. 12. 2014, 18:01]

Mohu potvrdit, že souborné vydání se moc povedlo (podle mě musí mít dokonce cca o 20 stran větší rozsah než ten oficiálně uváděný, jinak by se tam LotW + galerie + krátký příběh It’s Never Easy nemohly vejít – ale nepočítal jsem to). Vytáhli se i s galerií alternativních obálek, je tam dokonce jedna, o které jsem vůbec nevěděl. :-)

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.