Kdy vyjde Firefly Online?

Tuhle otázku si fanoušci Firefly a hráči počítačových her pokládají už dobrého půl roku. Chystaná onlinovka z univerza Firefly/Serenity měla podle dříve ohlášených plánů vyjít už „na jaře 2015″, ale tento termín se nestihl – a vývojáři poté nový termín raději neoznamovali, podle svých slov proto, aby se vyhnuli opakování téže situace. Poslední měsíce byly na novinky o hře poměrně skoupé, množství článků i obrázků zveřejňovaných na webu i facebookové stránce hry výrazně zesláblo. Šéf vývojářské firmy Sparkplug Games John O’Neill v článku na IO9 potvrdil, že práce na hře stále pokračují, a zdržení znovu vysvětlil tím, že po zapojení původních herců a jejich postav bylo třeba rozpracovanou hru výrazně změnit a rozšířit. Z narážek na facebookové stránce vyplývá, že hratelná alfaverze možná není daleko… Uvidíme.

26. 01. 2016 | kernel32

Komentáře

CaptainTightPants - [26. 01. 2016, 23:00]

Tak to já si počkám klidně ještě rok. Jen když to bude udělaný pořádně, a nebudou žádny bugy a neustálý updaty. ;)

Zyx - [28. 01. 2016, 23:40]

Tak já mám zprovozněnou demo verzi, kde se pohybujete po plánu planet a sbíráte karty s motivy seriálu. Novinek je opravdu po srovnu, ale o to více snad na vývoji pracují.

kernel32 - [01. 02. 2016, 18:04]

Jj, aplikace Cortex s interaktivní mapou univerza už je delší dobu k dispozici… Ale vnímal bych ji spíš jako aplikaci sloužící hráčům k získání bonusových in-game předmětů a ukrácení čekání do vydání hry. Což vlastně dělala velice dobře, dokud jsem kartičky neposbíral (vrstvit je pětinásobně nebo desetinásobně, abych měl další odměnu, už se mi nechce, stejně jako trávit hodiny hledáním téměř nezískatelných epických karet…). :-)

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.