Hardcover No Power in the Verse vyjde v červenci

Stránka Bleedingcool.com zveřejnila článek s plány vydavatelství Dark Horse na květen a další měsíce letošního roku. Podle harmonogramu vyjde souborné vázané vydání aktuálně vycházející minisérie Serenity: No Power in the Verse 26. července 2017. Kniha bude obsahovat také bonusový příběh The Warrior and the Wind (Serenity FCBD 2016) a na obálce bude mít stejnou ilustraci od Dana Dos Santose jako první číslo minisérie. Momentálně se chystají k vydání závěrečná dvě čísla tohoto šestidílného příběhu v premiérové sešitové podobě, pětka vyjde 22. února (preview zde) a šestka 29. března.
P.S.: Třetí číslo Serenity: No Power in the Verse se momentálně drží na špici žebříčku aktuálně nejprodávanějších sešitovek od Dark Horse. To není špatné na komiks na motivy čtrnáctidílného seriálu zrušeného před čtrnácti lety. :-)

18. 02. 2017 | kernel32

Komentáře

dana - danaZOO@seznam.cz [21. 02. 2017, 16:32]

To teda vážně není špatné porazit ty zástupy predátorů a vetřelců.A nevíte někdo za jaké období se to hodnotí? Určitě je to víc než měsíc-půl rok nebo za celý rok 2016? Na HC už se těším a tajně doufám,že tam bude i ta původní Beatles obálka-ale to se asi nestane-že jo?

kernel32 - [21. 02. 2017, 17:40]

S těmi bestsellery to bude záležet na tom, jak mají nastavený algoritmus. Ale v tom žebříčku jsou vesměs samé aktuálně vycházející tituly, takže bych řekl, že to bude nejspíš buď za celý minulý měsíc (momentálně tedy za leden), nebo za posledních 30 dní.
Čekám, že v hardcoveru určitě bude galerie alternativních obálek… Otázka je, jestli do ní dají původní, vyloženě beatlesovskou verzi obálky, nebo tu upravenou. Spíš bych si vsadil na tu upravenou, i když bych taky radši viděl tu původní. Anebo tam možná dají obě. :-)

kernel32 - [21. 02. 2017, 17:51]

Ještě jsem trochu zapátral po té prodejnosti a našel jsem žebříček celkových prodejů amerických komiksů za leden 2017. Podle něj je nejprodávanějším komiksem Dark Horse v USA také Serenity NPitV, ale čtvrté, nikoli třetí číslo.
http://www.comichron.com/monthlycomicssales/2017/2017-01.html
To znamená, že žebříček na webu Dark Horse vychází z nějakého jiného období (např. dva měsíce zpátky) nebo pouze z prodejů přes vlastní e-shop, nikoli přes kamenné obchody a jiné distributory.

dana - danaZOO@seznam.cz [21. 02. 2017, 22:27]

Díky za odpověď.To je nadějný,že se komiksy tak dobře prodávají-třeba dojde na další!

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.