Kvůli velkému množství spamu fórum necháváme pouze pro čtení, zájemci o další diskuzi mohou využít následujícího tématu na RingFóru (forum.sff.cz).

the Big Bang theory

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Firefly -> Seriály
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Delltar
Browncoat Recruit

PříspěvekZaslal: 28.05.2008, 01:31    Předmět: the Big Bang theory Citovat

Perfektní sitcom amerického původu natočený podle britského modelu. hlavní hrdinové jsou jsou hrozní matfyz-mani a jejich pohledná sousedka co matematiku využje tak leda když si u ní někdo v cheese cake factory objedná 3+2 sýrových koláčků. Mimo jiné jsou to strašní fandové sci-fi a fantasy takže se v jejich šatníkách objevují věci typu kombinéza pilota z BSG atd Very Happy Dokonce je zde v jedné seriózní vědecké diskusi zmíněna Summer Glau.
kfyžtak více o tBBt zde www.big-bang-theory.cz
a malá lákadloidní hláška:
>Chceš aby si vybral mezi sexem a hraním Halo?
>Ne, chci aby si vybral mezi sexem a hraním Halo3.
DRAGONN
Browncoat Private

PříspěvekZaslal: 30.05.2008, 20:50    Předmět: Citovat

jj, tento sitcom mám taky rád. Mám asi 11 epizod a je to docela dobré. Ale není nad britské sitcomy no.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sarah
Browncoat Private

PříspěvekZaslal: 07.07.2008, 14:33    Předmět: Citovat

BBT miluju, tenhle seriál mě fakt hodně baví Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Destiny
Browncoat Private

PříspěvekZaslal: 07.07.2008, 15:18    Předmět: Citovat

Přidávám se mezi řady milovníků Very Happy Já jsem dřív měla jako takový univerzální "lék na bolístky" Black Books - ať se dělo cokoliv, stačilo podívat se na pár dílů a člověk se hned cítil lépe - vůbec nevadilo, že je to už pátá, šestá, sedmá... repríza Very Happy Teď tohle místo zaujalo TBBT - naprosto miluju tenhle seriál Cool Pokaždé mě dostane Sheldon, nevím proč, ale táhne mě to k těmhle "divným" lidem Very Happy (ne, nesnažím se urazit své přátele Laughing )
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Sarah
Browncoat Private

PříspěvekZaslal: 07.07.2008, 18:53    Předmět: Citovat

Sheldon u mě taky vede Smile nejraději mám asi tu scénu, kde Sheldon sedí u stavu a tká si pončo nebo co Laughing Laughing a taky díl, kdy Sheldon dostane chřipku stojí, za to Laughing Laughing
Destiny
Browncoat Private

PříspěvekZaslal: 07.07.2008, 18:57    Předmět: Citovat

Já jsem úplně nemohla z toho, když se ho jeho máma ptala, jak přišel na to pořídit si stav Laughing Škoda že si nepamatuju co to přesně řekl, protože jsem u toho umírala Very Happy Ten díl s tou chřipkou byl taky skvělej ("HOWARD! Who´s calling you in this ungodly hour?!")
Mě osobně hodně bavil i ten kdy přijela za Penny Christy Laughing Všechny ty scény Howard-the rest Very Happy byly skvělé... chudák Penny a její plyšoví medvídci, její župan a její lufa Crying or Very sad Laughing
Halajda
Browncoat Private

PříspěvekZaslal: 05.09.2008, 22:50    Předmět: Citovat

Wow... tohle bude znít zvláštně, ale zatím ještě nemám nejoblíbenější epizodu... Nechápejte to špatně, TBBT miluju, ale myslím, že to nejlepší má ještě před sebou...
Je to s ním u mě trochu jako s Přáteli. Tam byla moje první oblíbená epizoda, co jsem mohl vidět skoro furt dokola až ve 3. řadě... Very Happy Takže když se chcu na něco z TBBT podívat znovu, vybírám v podstatě náhodně. Protože ta nej epizoda na mě teprve čeká...
zuohuijuan
Browncoat Recruit

PříspěvekZaslal: 01.11.2010, 08:52    Předmět: Citovat

Perfektní sitcom amerického původu natočený podle britského modelu. hlavní hrdinové jsou jsou hrozní matfyz-mani a jejich pohledná sousedka co
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Firefly -> Seriály Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: