Kvůli velkému množství spamu fórum necháváme pouze pro čtení, zájemci o další diskuzi mohou využít následujícího tématu na RingFóru (forum.sff.cz).

Dr. Horrible
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Firefly -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Halajda
Browncoat Private

PříspěvekZaslal: 05.09.2008, 20:55    Předmět: Citovat

Teď budu trošku rýpal, ale prostě musím...
Horrible na konci své sloky zpívá "My wish is your command", tudíž překlad by měl být "Mé přání je ti rozkazem", dává to větší smysl a rytmově to sedí úplně stejně...
Cool Jinak nemám výtek... Vlastně, až to dopřekládáš, mohl bys to vydat jako titulky Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kernel32
Administrátor

PříspěvekZaslal: 06.09.2008, 10:43    Předmět: Citovat

Halajda napsal:
Horrible na konci své sloky zpívá "My wish is your command", tudíž překlad by měl být "Mé přání je ti rozkazem", dává to větší smysl a rytmově to sedí úplně stejně...

Moje chyba, úplně jsem přehlédl, že to říká obráceně... Děkuji za upozornění. Wink

Halajda napsal:
Vlastně, až to dopřekládáš, mohl bys to vydat jako titulky Wink

Takový je plán. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kernel32
Administrátor

PříspěvekZaslal: 15.10.2008, 20:39    Předmět: Citovat

Veršované titulky k první části jsou online, můžete stahovat: Wink
http://firefly.sff.cz/sekce/dr_horrible/dr_horrible-act1.srt
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Destiny
Browncoat Private

PříspěvekZaslal: 27.10.2008, 17:51    Předmět: Citovat

Takže po shlédnutí všech třech částí musím titulky a veršíčky moc moc pochválit, byl to krásný zážitek, Kernel má "básnické střevo" jak se tak říká Very Happy Úplně jsi mi to znevšednil, takže skládám poklonu a děkuji Laughing
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kernel32
Administrátor

PříspěvekZaslal: 27.10.2008, 23:02    Předmět: Citovat

Strašně moc děkuju za pochvalu, jsem opravdu rád, že se ti titulky líbily. Very Happy (Trochu jsem se bál, aby někomu nevadilo, že jsem se místy od originálu odchýlil, ale jinak to opravdu nešlo. Smile )
BtW, ještě že jsi mi toho Horribla připomněla - málem jsem titulky zapomněl hodit na stránky, jak jsem před conem slíbil. Smile Teď už tam jsou všechny ke stažení. Wink
Twister
Browncoat Recruit

PříspěvekZaslal: 27.03.2009, 11:54    Předmět: Citovat

Tak jsem to konecne shlidl. A jsem velmi prijemne potesen. Spojeni mych oblibenych hercu, rezisera, zanru v jednom. Zkratka toto dilo si skutecne zaslouzi potlesk.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Firefly -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

Přejdi na: