Kvůli velkému množství spamu fórum necháváme pouze pro čtení, zájemci o další diskuzi mohou využít následujícího tématu na RingFóru (forum.sff.cz).

Festival Fantazie Speciál 2008

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Firefly -> Srazy fanoušků
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Destiny
Browncoat Private

PříspěvekZaslal: 27.10.2008, 17:59    Předmět: Festival Fantazie Speciál 2008 Citovat

I když jsem tohle psala už tak nějak v komentářích na webu, myslím si že i tenhle povedený speciál si zaslouží svůj topic a poděkování Smile

Kernel tradičně (jestli se moje teď už 3 návštěvy dají považovat za dostatečnou účast na to, abych mohla operovat se slovem "tradice" Laughing Laughing ) odvedl dobrou práci a Firefly "blok" v naší linii byl skvělý. Takže děkuji jemu a zároveň všem ostatním přednášejícím (Síma, Sarah, Sky, Skye, Porty, Namuras, Lament, Vamp ... ) kteří se nějakým způsobem podíleli na letošním Slayerconu za to, že to byla opět velice povedená akce. Bylo mi s vámi všemi zase ještě o něco lépe než vloni, takže nakonec ani fakt, že čekací doba na jídlo se v Modré hvězdě prodloužila z 20 na 80 minut, nakonec ani tak náladu nezkazil Laughing

Jinak se tedy kaji za to, že jsem přišla kvůli hladovému žaludku o Bonusy Crying or Very sad a doufám, že příště už mi to vyjde Embarassed
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kernel32
Administrátor

PříspěvekZaslal: 27.10.2008, 23:29    Předmět: Citovat

Letošní FFS se opravdu vydařil, byl jsem překvapen (příjemně!) kolik pořád chodí na moje přednášky o Firefly lidí. Very Happy Jenom díky báječnému publiku na nich vždycky vzniká tak skvělá a pohodová atmosféra, a moc si toho vážím.
Velké poděkování patří všem přednášejícím Slayerconu a spřízněných linií: Skye, která nám tradičně přiblížila, co dnes dělají herci B-A-F; Vampovi, který mě naučil pohlížet na Angela ze zcela nového - hudebního - úhlu; Sarah, která nás zkušeně provedla všemi zákoutími Sunnydale; Namuras, která si přichystala úžasně veselou přednášku o čínštině ve Firefly; Portymu, který nám neskutečně zábavným způsobem představil nejrůznější možnosti, jak se stát superhrdinou; i Lament a Símě, na jejichž přednášky jsem se tentokrát bohužel nedostal. Crying or Very sad Embarassed

P.S.: A co se týče Done the Impossible... určitě není všem bonusům konec. Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
kernel32
Administrátor

PříspěvekZaslal: 01.11.2008, 00:27    Předmět: Citovat

Komu se stejně jako mně líbila přednáška od Lament "Co by dělala Buffy? - Duchovní pozadí buffyverza" na letošním FF a FFS, určitě bude rád, že text této přednášky vychází na pokračování na stránkách Qfan.cz. První část si můžete přečíst zde:
http://qfan.cz/serialy/duchovni-pozadi-buffyverza-aneb-co-by-delala-buffy-1.html
Rozhodně doporučuji! Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Firefly -> Srazy fanoušků Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: