Kvůli velkému množství spamu fórum necháváme pouze pro čtení, zájemci o další diskuzi mohou využít následujícího tématu na RingFóru (forum.sff.cz).

Firefly: My Own Kind of Freedom

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Firefly -> Knihy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kernel32
Administrátor

PříspěvekZaslal: 10.07.2008, 17:42    Předmět: Firefly: My Own Kind of Freedom Citovat

Zatím jediný Firefly román napsaný profesionálním spisovatelem (nepočítáme-li knižní přepis Serenity) najdete zcela zdarma (a legálně Very Happy ) na adrese: http://dreamcafe.com/firefly.html
Jeho autorem je Steven Brust, kterému už vyšlo několik knih i česky.
Díky B@Fovi vzniká český překlad Brustova Firefly románu, uveřejňovaný na pokračování zde: http://firefly.sff.cz/sekce/mokof/ (s laskavým svolením autora).
Brustův svěží styl se k univerzu Firefly dokonale hodí, v románu navíc kromě posádky Serenity potkáme i jisté dva další staré známé... takže pokud máte rádi písmenka, neváhejte a začtěte se. Wink
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
casper185
Browncoat Recruit

PříspěvekZaslal: 23.08.2008, 22:56    Předmět: Citovat

Takže knihu jsem před chvílí dočetl a musím říct, že jsem byl docela příjemně překvapen kvalitou (naštěstí nejde o nějaký narychlo napsaný brak, snažící se svézt se na Firefly vlně). Je totiž vcelku zajímavé "vidět" hrdinům do hlavy - např. způsob myšlení River atd. Štvaly mě jen 2 věci - nikde jsem nenašel překlad čínských výrazů a navíc mi chyběla "hláškovitost" hrdinů.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Firefly -> Knihy Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: