Firefly v nové Cinemě

V aktuálním lednovém čísle legendárního českého filmového měsíčníku Cinema se objevil hned dvoustránkový článek o našem oblíbeném seriálu. Může posloužit jako velmi pěkné uvedení pro nezasvěcené. Obsahuje sice pár drobných chybek (Matt Reynolds místo Mal Reynolds, pastýř Book místo pastor Book či implikaci, že film Serenity byl natočen studiem Fox), ale jinak je dobře napsaný a výstižný, takže rozhodně doporučuji k přečtení – ať už za účelem zavzpomínání, nebo verbování nových hnědokabátníků. :-)
P.S.: Za upozornění na článek děkuji Zyxovi.

05. 01. 2016 | kernel32

Komentáře

Zyx - [06. 01. 2016, 10:57]

Není za co, rád jsem nápomocen :-).

Pár chybek tam měli, ale i tak jsem rád, že se mi podařilo na tento námět upozornit a oni se rozhodli jej zpracovat. A docela mne potěšila jejich poznámka, že by mohly vzniknout další díly.

kernel32 - [06. 01. 2016, 14:37]

Jj, ta mě taky potěšila. :-) Ale myslím, že byla spíš jen v rovině přání. Každopádně, kdyby další řada opravdu vznikla, jsem si na rozdíl od článku na 100 % jistý, že by za ní opět stál Joss Whedon, i pro něj samotného to byla srdcovka, které se nikdy nedokázal vzdát…

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.