Firefly trička na webu Trickazeserialu.cz

Příležitostí, jak získat za rozumnou cenu trička s motivy oblíbených sci-fi seriálů či filmů, není mnoho – při objednávání ze zahraničí je navíc třeba počítat i s nemalým poštovným. Před nějakou dobou se však objevil český projekt Trickazeserialu.cz, který nabízí trička za příjemnou cenu 349 Kč. V případě Firefly lze zatím vybírat ze tří různých vzorů, které lze libovolně kombinovat s pánským či ženským střihem, nejrůznějšími velikostmi od XS po XXL a hned dvaceti různými barvami trika. Kromě Firefly jsou k dispozici samozřejmě také trika na motivy řady dalších seriálů a filmů včetně BSG, Červeného trpaslíka, Star Treku, Star Wars či Stopařova průvodce po galaxii.

25. 10. 2015 | kernel32

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.