Finále Serenity: No Power in the Verse

Ve Spojených státech právě vychází závěrečné číslo nové šestidílné komiksové série Serenity: No Power in the Verse, odehrávající se po předchozí minisérii Leaves on the Wind (a samozřejmě po filmu Serenity). V ukázce na webu Dark Horse začíná vyplouvat na hladinu jistá zajímavá skutečnost, která by mohla situací v posádce pořádně otřást… Přečká posádka Serenity konec této minisérie ve stejném složení, ve kterém do ní vstupovala…?

29. 03. 2017 | kernel32

Komentáře

dana - danaZOO@seznam.cz [31. 03. 2017, 23:00]

Jo,tentokrát jsem poprvé nečekala až dorazí komiks a zkoukla digitální verzi,abych konečně věděla proč Inara odešla ze Sihnonu. Musím říct „one word-surprise“ Myslíte,že jsme se v těch odhadech tak spletli nebo že to autoři změnili a nebo je těch důvodů proč odešla víc? A ten konec mi připadá(jenom mě?)jako příslib dalšího super pokračování,protože to vypadá,že ani kapitána ani posádku už žádná síla ve vesmíru nemůže zastavit.

kernel32 - [03. 04. 2017, 23:22]

Pozor, následující komentář obsahuje SPOILERY k 6. číslu. :-)
Myslím, že odhalení v 6. čísle se s tím dříve naznačeným vylučovat rozhodně nemusí. Tajemství, které bylo odhaleno nyní v komiksu, dává rozhodně větší smysl jako důvod pro opuštění Sihnonu než fakt, že Inara postupně umírá (ať už v důsledku nemoci, nebo v důsledku vysokého a dobře maskovaného stáří), ale určitě se to nepopírá. :-) Obojí by se dokonce mohlo z příběhového hlediska vhodně doplňovat: nyní bude Mal nejspíš na Inaru naštvaný kvůli tomu, co kdysi udělala… a jeho postoj by se mohl opět změnit, jakmile by zjistil její zdravotní stav. Myslím, že odhalení obou tajemství v tomto pořadí by byl od tvůrců vynikající tah – drtivý emocionální účinek to bude mít i na ty, kdo Inařino „zdravotní“ tajemství znají či tuší z předchozích narážek včetně Moreniných zmínek v dokumentu Browncoats Unite.
Každopádně z 6. čísla jsem byl nadšený a moc se těším na další příběhy, které po takovémhle závěru prostě MUSEJÍ následovat. „The Alliance has to go…“ :-)

dana - danaZOO@seznam.cz [13. 04. 2017, 22:12]

To je fakt- určitě ještě nevíme o Inaře všechno. Sákriš,snad nás nenechají dlouho čekat. Napodzim bude výročí-15let třeba bude nějaký dárek.

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.