Dr. Horrible

Dr. HorribleDr. Horrible’s Sing-Along Blog je úžasný superhrdinský muzikál z dílny Josse Whedona, jeho bratrů Jeda a Zacka a Jedovy někdejší snoubenky (nyní již manželky) Maurissy Tancharoen. Ústředním hrdinou je nesmělý superpadouch Dr. Horrible (Neil Patrick Harris známý ze seriálu How I Met Your Mother), jehož plány neustále kříží a vysněnou dívku mu přebírá superhrdina Captain Hammer (Nathan Fillion z Firefly). Muzikál vznikl během stávky scenáristů, o prázdninách 2008 byl uveřejněn zdarma na internetových stránkách Drhorrible.com, později vyšel i na DVD, získal cenu Emmy. Následovalo několik komiksů a povedený fanfilm Horrible Turn a mluví se o pokračování.

Titulky

*) Fanfilm Horrible Turn si můžete zdarma přehrát prostřednictvím website Horribleturn.com, kde najdete odkazy na YouTube a na Vimeo. Videosoubor můžete stáhnout např. pomocí stránek Clipnabber.com, Keepvid.com nebo pomocí freeware prográmku aTube Catcher.Vítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.