Detektivní a kostková hra ve stylu Firefly

Zdá se, že příval stolních her s tematikou Firefly nekončí. Po loňské vynikající deskovce Firefly: The Game (která už se dočkala dvou rozšíření) a letošní karetní hře Firefly: Out to the Black by měly během dvou měsíců vyjít další dvě stolní hry, tentokrát za nimi stojí firma USAopoly. V jejich případě se nebude jednat o hry s vlastním konceptem, ale pravidly adaptovanými z jiných úspěšných her. První z nich bude Firefly verze detektivní hry Clue (známé také jako Cluedo), v níž bude vaším cílem vypátrat, kdo pomohl Alianci zajmout River. Více např. zde, podrobnosti o původní nefireflyovské variantě v češtině najdete zde. Druhou chystanou hrou je Firefly verze kostkové hry Yahtzee se speciálním kalíškem i kostkami, více zde.

25. 08. 2014 | kernel32

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.