Další podrobnosti k nové minisérii Serenity

Na San Diego Comic-Conu (SDCC) proběhl whedonovský panel vydavatelství Dark Horse Comics, kde Chris Roberson, scenárista nové komiksové minisérie Serenity: No Power in the Verse, odtajnil několik dalších podrobností:
1) Některé vztahy mezi postavami se změní. Hlavní hrdiny čekají „významné změny“ a něco prý „neklapne“.
2) Na povrch vypluje tajemství jedné z postav – tajemství, které by tato postava raději neodhalovala. (Můj osobní tip: Inara a její zdravotní stav, na který byly narážky v Out of Gas či Better Days…? Více v pár let staré analýze zde, též viz dokument Browncoats Unite.)
3) Můžeme se těšit na „veselou subzápletku“ s Jaynem.
4) Jedním z padouchů bude agentka Kalista, kterou si můžeme pamatovat z předchozí minisérie Leaves on the Wind.
5) Roberson znovu zopakoval, že klíčovou úlohu bude mít River, ale příběh nebude rozhodně jen o ní.
Více v článku na Hypable.com.

22. 07. 2016 | kernel32

Komentáře

dana - danaZOO@seznam.cz [23. 07. 2016, 18:03]

Inařino tajemství by chtělo ujasnit.Pamatuju, jak mne kdysi dostala věta: Inara was dying for terminal illness a hledala jsem v překladači,jestli to opravdu chápu správně.A že je starší než se zdá,tak to chci vědět víc.Kalista se dala čekat-název“No power in the verse“(can stop me)se dá dokončit i can stop us.A jestli si „upraví“ i Jubala Earlyho čeká River boj se sobě rovnými.

kernel32 - [23. 07. 2016, 22:35]

Uvidíme. :-) Myslím, že půjde opravdu o ni. Všechno ukazuje na to, že opravdu umírá – otázka je, jestli skutečně na neléčitelný zdravotní problém, jak naznačovala Morena v Browncoats Unite, nebo stářím. Druhá možnost (že je Inara mnohem starší, než vypadá) by mi přišla scifističtější a v souladu s Jossovými výroky, že Morena hraje s grácií mnohem starší herečky. Možná se to na podzim či v zimě dozvíme. :-)
Earlyho bych bral taky. A ani návrat Nisky by nebyl od věci. :-D

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.