Další osud webu

Život je změna a jedna nevyhnutelná změna čeká v nejbližších měsících i náš web. Provozovatelé sci-fi portálu SFF.cz, pod kterým web Firefly/Serenity posledních deset let běží, se vzhledem ke klesající návštěvnosti SFF.cz jako celku a jeho postupnému zastarávání rozhodli činnost celého portálu ukončit. Většina webů pod SFF.cz již byla delší dobu neaktivní; je to možná k nevíře, ale Firefly.sff.cz (s cca 1 aktualitou za měsíc) patří k těm živějším. Pokud bychom chtěli web zachovat, museli bychom mu najít jinou doménu a provést jeho přesun.

Proto bychom se chtěli zeptat i vás, jestli by podle vás měla další existence našeho webu smysl (myslíme si, že ano, ale zajímá nás i váš názor), případně co byste na webu změnili – jestli vám vyhovuje ve stávající podobě, nebo byste něco přidali, ubrali, přesunuli hlavní část informování na Facebook a podobně. Zároveň nás to vede k obecným úvahám, jestli má stále ještě smysl klasické úzce zaměřené weby udržovat, nebo jestli je vzhledem k posledním trendům jejich doba passé. Momentálně je jisté nebo téměř jisté jen to, že web Firefly.sff.cz během několika měsíců na současné adrese skončí.

Zároveň bychom chtěli portálu SFF.cz a jeho zakladateli Benovi moc a moc poděkovat za neuvěřitelných 10 let, které jsme pod nimi strávili. Maruxs ze SFF.cz navíc výrazně pomohl našemu webu i graficky – dal mu nový kabátek a nesrovnatelně ho technicky vylepšil oproti původnímu dřevnímu webu na adrese Firefly.wz.cz (doposud existujícímu), dělanému na koleni v ručně editovaném HTML. Portálu SFF.cz ještě jednou moc děkujeme a vám, čtenářům, návštěvníkům, přátelům, budeme vděční za každý názor v komentářích!

13. 07. 2017 | kernel32

Komentáře

Geirahöð - amalasuntha@seznam.cz [13. 07. 2017, 20:03]

Určitě zachovat, na tyto stránky chodím pravidelně kontrolovat činnost. Jeden čas jsem i pravidelně sledovala statistiky návštěvnosti, neboť mě to zajímá.

Michal - [14. 07. 2017, 07:52]

Ahoj, já bych byl určitě pro zachování… jsou tu super věci z minulosti a poměrně pravidelné novinky taky vždycky potěší :).

dana - danaZOO@seznam.cz [14. 07. 2017, 13:33]

To ne-určitě nerušit.Tyto stránky jsou perfektní-chodím sem denně.Pro mně je FFS nejlepší seriál „ever“a stojí za to,aby měl svůj web i u nás,zvlášť, když je ten web tak povedený.Myslím,že má smysl ho udržet pro ty věrné z minulosti,pro nás co se připojili teprve nedávno a i pro ty ,co kouzlo FFS teprve objeví.Díky za vše a keep flying!

Zyx - [14. 07. 2017, 14:53]

Také se přikláním k tomu, že web zachovat.

Hans - [16. 07. 2017, 07:58]

Zrušit zrovna když Fox dělá slibné náznaky a onlinovka možná opravdu bude? To by byla škoda.
Největší vymoženost je pro mě RSS kanál a už kvůli němu bych se radši vyhnul přesunu na facebook.

Jakub - [27. 07. 2017, 23:02]

Byl bych radši, kdyby se web zachoval, člověk zde může nalézt dost zajímavých věcí o seriálu.

kernel32 - [01. 08. 2017, 14:08]

Díky všem za zpětnou vazbu. :-) Pokusíme se web zachovat, snad se nám podaří najít schůdný způsob, jak to udělat.

Gája - [18. 08. 2017, 23:33]

Určitě zachovat!!!

dana - danaZOO@seznam.cz [21. 08. 2017, 17:31]

A končí i whedonesque.com

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.