Další novinky k Firefly Online

Na oficiálním webu chystané multiplatformní hry Firefly Online se objevilo několik dalších podrobností v souvislosti s nedávným oznámením, že dabingu všech devíti hlavních postav se zhostí původní herci. Nathan, Alan, Adam, Sean a Ron (neboli Mal, Wash, Jayne, Simon a Book) už své role nadabovali, nyní tedy ještě zbývá ženská část posádky. Svůj part – Adelaie Nisku – už namluvil i jedinečný Michael Fairman, z jehož hlasu ve hře prý doslova „mrazí“. Dalším postavám propůjčí hlas mimo jiné Michael Dorn (známý jako Worf ze Star Treku) nebo Kelly Hu (mj. Visas Marr ze Star Wars: KOTOR II).
Vývojáři slibují, že kolem seriálových postav by se měl točit nový příběh epických proporcí a že v budoucnu by v rámci Firefly Online bylo možno navázat dalšími příběhy. Jediným negativem, které s sebou nová oznámení nesou, je fakt, že vydání hry bylo posunuto na jaro 2015. Pro zájemce by ovšem měly být dílčí dokončené části hry k dispozici už před oficiálním spuštěním.

04. 08. 2014 | kernel32

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.