Chystá se fanfilm Independence War

Připravuje se další fanfilm, který by se mohl zařadit po bok nejpovedenějším fanouškovským snímkům, jako byly Mosquito nebo Browncoats: Redemption. Nový film se bude jmenovat Browncoats: Independence War (s Redemption nijak nesouvisí). Jak napovídá jeho název, měl by pojednávat o událostech války mezi Aliancí a Nezávislými, konkrétně o jejím závěru na planetě Hera z pohledu hnědokabátníků. Kreativní tým v čele s Francisem Hamadou vytvořil pestrou plejádu hrdinů, jejichž medailonky si můžete už teď prohlédnout na webu www.browncoatsuniverse.com – zaujme mezi nimi třeba Elena Niska, pokoušející se uniknout z vlivu svého sadistického strýce. Fanfilm by měl být hotový v létě 2013.

14. 11. 2012 | kernel32

Komentáře

Santa - [22. 12. 2012, 22:05]

Please Bring Firefly Back (For Christmas)
http://www.youtube.com/watch?v=j4o1_GFfS_c

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.