Blíží se US premiéra seriálu Con Man

Už jen tři týdny zbývají do uvedení zbrusu nového komediálního seriálu Con Man v hlavních rolích s Alanem Tudykem (Wash z Firefly) a Nathanem Fillionem (Mal z Firefly), a je tedy čas zrekapitulovat si údaje o premiéře. Premiéra prvních tří dílů proběhne 30. září 2015 na serveru Vimeo.com (konkrétně zde), v následujících třech týdnech pak budou vždy každou středu následovat další tři zhruba desetiminutové epizody až do celkového počtu dvanácti epizod. Připomínáme, že Fillion a Tudyk hrají v seriálu herce, jejichž sci-fi seriál „Spectrum“ byl před několika lety po pár dílech zrušen; z jednoho se poté stala celebrita, zatímco druhý žije ze zbytků své slávy na srazech fanoušků sci-fi neboli conech. Kromě nich se v seriálu objeví řada dalších herců z Firefly či jiných sci-fi projektů.

10. 09. 2015 | kernel32

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.