Better Days #3 – obálka

Better Days 3Stránka Comicscontinuum.com uveřejnila přehled komiksů, které plánuje Dark Horse Comics vydat letos v květnu. V přehledu se objevil také popis a obálka třetího čísla nové chystané minisérie Serenity: Better Days (viz obrázek). Zajímavé je, že obálka třetího čísla byla zveřejněna dříve než obálka druhého sešitu, která je dosud zahalena tajemstvím. Obálka prvního dílu je už delší dobu k dispozici zde.
A kdy že se můžeme na jednotlivé sešity těšit? První číslo Better Days vyjde 12. března, druhé 9. dubna a závěrečné třetí číslo podle nejnovějších informací 14. května. Skvělou zprávou je skutečnost, že každý sešit bude mít místo běžných dvaatřiceti hned 40 stran!

13. 02. 2008 | kernel32

Komentáře

kernel32 - [14. 02. 2008, 10:24]

Malý dodatek. :-) Hi-res verzi obálek #1 a #3 najdete zde:
http://www.comicbookresources.com/news/newsitem.cgi?id=12560
http://www.comicbookresources.com/news/newsitem.cgi?id=12977

StillFlying - [19. 02. 2008, 22:56]

Tak to si v březnu na Amazonu 1.díl objednám spolu se Serenity Collector’s edition.

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.