Better Days #1 – preview

Better Days 1 - str. 2Do vydání prvního sešitu komiksové minisérie Serenity: Better Days zbývá necelý měsíc, a tak už byl nejvyšší čas, aby se na internetu objevilo preview. Jako první ho překvapivě nepřinesla oficiální stránka vydavatelství Dark Horse Comics, ale website Wizard Universe. Ukázka má hned pět stran a prohlédnout si ji můžete zde. Kromě dokončených stran obsahuje také jejich rozpracovanou verzi před obtažením tuší a vybarvením.
Komiks Serenity: Better Days #1 vyjde 12. března. Půjde o první oficiální příběh ze světa Firefly od premiéry filmu Serenity. Těšíme se moc!

15. 02. 2008 | kernel32

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.