Alternativní obálky No Power in the Verse #1

V online katalogu vydavatelství Dark Horse se objevilo první číslo chystané minisérie No Power in the Verse, kromě již známé základní obálky od Dana Dos Santose (zde) dokonce i se dvěma alternativními (zde a zde). Tamtéž byla zveřejněna i oficiální anotace – nedozvíme se z ní téměř nic nového, ale jednu věc přece: ztracená přítelkyně, kterou musejí hrdinové vypátrat a vyřešit okolnosti jejího zmizení, je skutečně ženského pohlaví. Může se jednat o modrovlasou hnědokabátnici Beu známou z předchozí minisérie Leaves on the Wind (tomu nasvědčuje její obličej na jedné z obálek), ale osobně bych pořád ještě nevylučoval ani moji favoritku Saffron. :-)

25. 08. 2016 | kernel32

Komentáře

dana - danaZOO@seznam.cz [25. 08. 2016, 13:17]

Jo,taky už si myslím,že to bude Bea.Škoda,se Saffron byla vždycky sranda a ty moje záchvaty smíchu z Firefly mi v Serenity a komiksech trochu chybí.I když nedávno jsem se fakt nasmála u upoutávky na knihu obrázků z Firefly(nevím,co přesně to bude za knížku-Back from the black) Obrázky,jak Jayne předpovídá počasí,snaží se projít se svými oblíbeňkyněmi check-pointem Aliance,pastor Book u vitráže v kostele-to prostě nemá chybu.

kernel32 - [28. 08. 2016, 20:33]

Anebo to může být Saffron vydávající se za Beu. :-D

dana - danaZOO@seznam.cz [29. 08. 2016, 21:28]

Perfektní nápad, to by bylo úplně nejlepší!

Přidat komentářVítejte na českých stránkách o sci-fi seriálu Firefly a jeho volném pokračování, celovečerním filmu Serenity. Více...

» E-shop Trička ze seriálů má v nabídce trička Firefly.

» Chystá se oficiální MMORPG hra Firefly Online. Své role si v ní zreprízuje všech devět hlavních herců z původního seriálu.

» V roce 2014 vyšel nový komiks Serenity: Leaves on the Wind, navazující na film.

» Nepřehlédněte román Stevena Brusta Firefly: My Own Kind of Freedom.

» Na konci roku 2010 vyšel oficiální komiks “Serenity The Shepherd’s Tale“ o minulosti pastora Booka.Website established by Milan "kernel32" Pohl, designed by Maruxs, copyright info.